Serwis iMac

Pęknięta matryca, niesprawne WiFi czy zakurzona matryca LCD? A może niezbyt wydajny dysk HDD? Jako serwis iMac w Warszawie pomożemy Ci w każdym z tych przypadków, a znamy się na tym jak mało kto. Serwis iMac jest bowiem połączeniem naszej elektronicznej i sprzętowej pasji z entuzjazmem wobec Apple.  Zgłoś się do nas, a z chęcią rozwiążemy Twój problem i przywrócimy Twojemu jabłuszku drugie życie.

Zobacz Cennik

-Modernizacja

-Wymiana matrycy

-Naprawa układów graficznych

-Konserwacja

-Odzyskiwanie danych

-Oprogramowanie

-Naprawa po zalaniu

Jak działamy?

1

Przyjmujemy twój sprzęt.

2

Diagnozujemy go za darmo!

3

Skontaktujemy się z Tobą w sprawie szczegółów.

4

Błyskawicznie będzie jak nowy!

Masz pytanie?

+48 537 868 636

Dlaczego my?

Twój sprzęt od Apple sprawia problemy, a Ty nie wiesz ani co się dzieje, ani tym bardziej w jaki sposób mu pomóc? Nawet najlepszym zdarza się zachorować, dlatego naszym Klientom oferujemy w 100% darmową diagnozę sprzętu. Dostarcz swoje urządzenie do naszego biura, a my poddamy go dokładnej obserwacji, analizie i dowiemy się, w czym tkwi problem. Będzie to efektywne działanie, bo korzystamy wyłącznie z przeznaczonych do tego, przemyślanych metod. Następnie podpowiemy, w jaki sposób można go naprawić. O tym, czy zrobimy to my zadecydujesz Ty.

Mamy najlepsze ceny na rynku. Wszystko za sprawą zoptymalizowanego procesu naprawy, dzięki któremu unikamy pomyłek i nie tracimy czasu na zbędne kroki. Co więcej, większość gotowych podzespołów importujemy bezpośrednio od producentów. W ten sposób nie naciągamy Cię na zbędne koszty, a jakość produktów i elementów, które umieścimy w Twoim sprzęcie podczas naprawy pochodzi z najwyższej półki – tego możesz być pewien.

Na nas można polegać jak na Zawiszy, dlatego skuteczności i trwałości przeprowadzonych napraw jesteśmy pewni. Lubimy jednak, kiedy nasi Klienci są spokojni, dlatego ofertę uzupełniliśmy 90- dniowym okresem gwarancyjnym. Masz aż 3 miesiące, żeby zgłosić nam ewentualne wątpliwości lub zastrzeżenia. Pomożemy.

Wiesz, że większość napraw realizujemy w niecałą godzinę? Już po chwili od dostarczenia nam sprzętu zakasujemy rękawy i zabieramy się do pracy. Nie lubimy marnować czasu – ani naszego, ani Twojego, dlatego wszystkie zlecenia wykonujemy najszybciej, jak to możliwe. Nie zapominamy przy tym o jakości. W ten sposób zyskujesz pewność, że rozwiążemy Twój problem zarówno szybko, jak i skutecznie.

Obawiasz się, że pozostawienie zepsutego sprzętu w naszym serwisie pozbawi Cię kontaktu ze światem? Niepotrzebnie. Ty powierzysz nam uszkodzone „jabłuszko”, a my chętnie oddamy w Twoje ręce sprzęt zastępczy, z którego będziesz mógł do woli korzystać przez cały czas trwania naszych działań serwisowych.

Cennik

najczęściej wykonywanych napraw

W przypadku wykonywania wielu czynności przy jednym urządzeniu, ceny zawsze są rabatowane

iMac do late 2012

Usługa Cena
Konserwacja układu chłodzenia (czyszczenie radiatorów, smarowanie wentylatorów, wymiana pasty termoprzewodzącej) 250 pln
Czyszczenie matrycy 600 pln
Usługa wymiany dysku 150 pln
Wymiana układu graficznego 850 pln

iMac po late 2012

 

Usługa Cena
Konserwacja układu chłodzenia (czyszczenie radiatorów, smarowanie wentylatorów, wymiana pasty termoprzewodzącej) 350 pln
Instalacja systemu 100 pln
Usługa wymiany dysku 250 pln

Nie możesz przyjechać do Macmajster?

Macmajster przyjedzie do Ciebie

Darmowy odbiór urządzenia na terenie Polski

Masz pytanie?

+48 537 868 636

 
 
 
© 2017 Macmajster - All Rights Reserved