Serwis iPad

Zbita szybka iPad

-Wymiana nawet w 60 minut

-Do wyboru oryginał lub zamiennik

-3 miesięczna gwarancja

Zalania i inne usterki

Podejmujemy się każdej możliwej naprawy jakiej wymaga Twój iPad. Bezpłatna diagnostyka w celu naprawy jak najlepszej jakości.

Masz pytanie?

+48 537 868 636

Dlaczego my?

Twój sprzęt od Apple sprawia problemy, a Ty nie wiesz ani co się dzieje, ani tym bardziej w jaki sposób mu pomóc? Nawet najlepszym zdarza się zachorować, dlatego naszym Klientom oferujemy w 100% darmową diagnozę sprzętu. Dostarcz swoje urządzenie do naszego biura, a my poddamy go dokładnej obserwacji, analizie i dowiemy się, w czym tkwi problem. Będzie to efektywne działanie, bo korzystamy wyłącznie z przeznaczonych do tego, przemyślanych metod. Następnie podpowiemy, w jaki sposób można go naprawić. O tym, czy zrobimy to my zadecydujesz Ty.

Mamy najlepsze ceny na rynku. Wszystko za sprawą zoptymalizowanego procesu naprawy, dzięki któremu unikamy pomyłek i nie tracimy czasu na zbędne kroki. Co więcej, większość gotowych podzespołów importujemy bezpośrednio od producentów. W ten sposób nie naciągamy Cię na zbędne koszty, a jakość produktów i elementów, które umieścimy w Twoim sprzęcie podczas naprawy pochodzi z najwyższej półki – tego możesz być pewien.

Na nas można polegać jak na Zawiszy, dlatego skuteczności i trwałości przeprowadzonych napraw jesteśmy pewni. Lubimy jednak, kiedy nasi Klienci są spokojni, dlatego ofertę uzupełniliśmy 90- dniowym okresem gwarancyjnym. Masz aż 3 miesiące, żeby zgłosić nam ewentualne wątpliwości lub zastrzeżenia. Pomożemy.

Wiesz, że większość napraw realizujemy w niecałą godzinę? Już po chwili od dostarczenia nam sprzętu zakasujemy rękawy i zabieramy się do pracy. Nie lubimy marnować czasu – ani naszego, ani Twojego, dlatego wszystkie zlecenia wykonujemy najszybciej, jak to możliwe. Nie zapominamy przy tym o jakości. W ten sposób zyskujesz pewność, że rozwiążemy Twój problem zarówno szybko, jak i skutecznie.

Obawiasz się, że pozostawienie zepsutego sprzętu w naszym serwisie pozbawi Cię kontaktu ze światem? Niepotrzebnie. Ty powierzysz nam uszkodzone „jabłuszko”, a my chętnie oddamy w Twoje ręce sprzęt zastępczy, z którego będziesz mógł do woli korzystać przez cały czas trwania naszych działań serwisowych.

Jak działamy?

1

Przyjmujemy twój sprzęt.

2

Diagnozujemy go za darmo!

3

Skontaktujemy się z Tobą w sprawie szczegółów.

4

Błyskawicznie będzie jak nowy!

Nie możesz przyjechać do Macmajster?

Macmajster przyjedzie do Ciebie

Darmowy odbiór urządzenia na terenie Polski

Masz pytanie?

+48 537 868 636

 
 
 
© 2017 Macmajster - All Rights Reserved