Serwis MacBook

Naprawą MacBook’ów zajmujemy się od dawna. Pomożemy Ci niezależnie od modelu i roku produkcji Twojego sprzętu. Pierwsza wersja MacBook Pro czy najnowszy MacBook Pro Retina? Uwierz, każdy z nich trzymaliśmy w rękach i wiemy jak się z nim obchodzić. Specjalnie na Twoje życzenie podejmiemy się usunięcia takich problemów, jak na przykład uszkodzona matryca, ale przeprowadzimy także odpowiednie modernizacje w postaci wymiany dysku SSD lub dołożenia dodatkowej pamięci RAM. Mimo zdobytego przez lata doświadczenia, do każdego z zadań podchodzimy indywidualnie. To gwarantuje sukces i zadowolenie Klienta ze świadczonej usługi.

Zobacz Cennik

Jak działamy?

1

Przyjmujemy twój sprzęt.

2

Diagnozujemy go za darmo!

3

Skontaktujemy się z Tobą w sprawie szczegółów.

4

Błyskawicznie będzie jak nowy!

Masz pytanie?

+48 537 868 636

Dlaczego my?

Twój sprzęt od Apple sprawia problemy, a Ty nie wiesz ani co się dzieje, ani tym bardziej w jaki sposób mu pomóc? Nawet najlepszym zdarza się zachorować, dlatego naszym Klientom oferujemy w 100% darmową diagnozę sprzętu. Dostarcz swoje urządzenie do naszego biura, a my poddamy go dokładnej obserwacji, analizie i dowiemy się, w czym tkwi problem. Będzie to efektywne działanie, bo korzystamy wyłącznie z przeznaczonych do tego, przemyślanych metod. Następnie podpowiemy, w jaki sposób można go naprawić. O tym, czy zrobimy to my zadecydujesz Ty.

Mamy najlepsze ceny na rynku. Wszystko za sprawą zoptymalizowanego procesu naprawy, dzięki któremu unikamy pomyłek i nie tracimy czasu na zbędne kroki. Co więcej, większość gotowych podzespołów importujemy bezpośrednio od producentów. W ten sposób nie naciągamy Cię na zbędne koszty, a jakość produktów i elementów, które umieścimy w Twoim sprzęcie podczas naprawy pochodzi z najwyższej półki – tego możesz być pewien.

Na nas można polegać jak na Zawiszy, dlatego skuteczności i trwałości przeprowadzonych napraw jesteśmy pewni. Lubimy jednak, kiedy nasi Klienci są spokojni, dlatego ofertę uzupełniliśmy 90- dniowym okresem gwarancyjnym. Masz aż 3 miesiące, żeby zgłosić nam ewentualne wątpliwości lub zastrzeżenia. Pomożemy.

Wiesz, że większość napraw realizujemy w niecałą godzinę? Już po chwili od dostarczenia nam sprzętu zakasujemy rękawy i zabieramy się do pracy. Nie lubimy marnować czasu – ani naszego, ani Twojego, dlatego wszystkie zlecenia wykonujemy najszybciej, jak to możliwe. Nie zapominamy przy tym o jakości. W ten sposób zyskujesz pewność, że rozwiążemy Twój problem zarówno szybko, jak i skutecznie.

Obawiasz się, że pozostawienie zepsutego sprzętu w naszym serwisie pozbawi Cię kontaktu ze światem? Niepotrzebnie. Ty powierzysz nam uszkodzone „jabłuszko”, a my chętnie oddamy w Twoje ręce sprzęt zastępczy, z którego będziesz mógł do woli korzystać przez cały czas trwania naszych działań serwisowych.

Cennik

najczęściej wykonywanych napraw

W przypadku wykonywania wielu czynności przy jednym urządzeniu, ceny zawsze są rabatowane

Macbook Air 11", 13"

Usługa Cena
Konserwacja układu chłodzenia (czyszczenie radiatorów, smarowanie wentylatorów, wymiana pasty termoprzewodzącej) 150 pln
Wymiana baterii od 350 pln
Wymiana klawiatury 380 pln
Czyszczenie po zalaniu 250 pln

Macbook Pro Unibody 13", 15" ,17"

Usługa Cena
Konserwacja układu chłodzenia (czyszczenie radiatorów, smarowanie wentylatorów, wymiana pasty termoprzewodzącej) 150 pln
Wymiana układu GPU 750 pln
Wymiana baterii od 350 pln
Wymiana klawiatury 350 pln
Wymiana szyby 299 pln
Czyszczenie po zalaniu 250 pln

Zasilacze Magsafe

Usługa Cena Szacunkowy czas wykonania (minuty)
Wymiana kabla Magsafe 1 100 50
Wymiana kabla Magsafe 2 150 50
Wymiana bezpiecznika w zasilaczu 150 120

Nie możesz przyjechać do Macmajster?

Macmajster przyjedzie do Ciebie

Darmowy odbiór urządzenia na terenie Polski

Masz pytanie?

+48 537 868 636

 
 
 
© 2017 Macmajster - All Rights Reserved